Lisconet

Jeden z naszych ulubionych projektów. Nowa firma zajmująca się sprzedażą sprzętu komputerowego postawiła przed nami zadanie wykonania budowy nowej marki.

lisconet-web
lisconet-stationery

Wykonana
praca

  • Strona internetowa
  • Sklep Internetowy
  • Logo
  • Kolorystyka
  • Dobór czcionki

Od podstaw zaprojektowaliśmy logo, całą identyfikację wizualną i sklep internetowy. Sklep internetowy jest bardzo rozbudowany, ale funkcjonalny i intuicyjny dla użytkownika, posiada wszystkie konieczne zabezpieczenia aby zakupy w nim były łatwe i bezpieczne. Płatności są możliwe do dokonania za pośrednictwem platformy PayPal. Sklep funkcjonuje w języku angielskim.

Całą identyfikacja wizualna została zaprojektowana od podstaw. Poprzez koncepcję, stworzenie nazwy dla firmy, dobranie odpowiednich kolorów firmowych i stworzenie całej księgi znaku aż do wydruku papieru i wizytówek firmowych.

Dzięki burzy mózgów i zrozumieniu idei całego sklepu zaproponowaliśmy nazwę Lisconet. Logo to z jednej strony połączenie dwóch głównych liter z nazwy czyli “L” i “N”, z drugiej zaś jest to graf oznaczający sieci komputerowe. Sama nazwa “lisco” oznacza bezproblemowy i odnosi się głównie do profesjonalnej obsługi klienta i łatwych, bezproblemowych zakupów w sklepie internetowym.